Říjen 2015

Co poslední dobou dělám ?

30. října 2015 v 10:58 | <♥VáNoČka10 ♥> |  Můj Vánoční diář ♥
Začneme úplně od začátku...
Nevím, zda-li je to tak i u vás, ale není týden, co bychom nepsali ve škole nějaký ten test. Upřímně na některé ty testy se nemohu ani naučit, jelikož v ten den píšeme klidně i 3 testy. Teď už si jen musíte vybrat jaký test je vážně důležitý a který si popřípadě můžete kdykoliv opravit. Takto je to v mém případě pořád. Jelikož chodím na obchodní akademii. Tak se soustředím hlavně na ty maturitní předměty, mezi kterí patří hlavně ekonomika, účetnictví, čeština a angličtina. Neříkám, že na ostatní předměty se neučím, ale tyto jsou vážně dost těžké.
Jediný, co mi zpříjemňuje konec školy, myslím tím pátek. Tak že se jdeme s přáteli podívat do tanečních a tam pokecat, jelikož se s některými vidím jednou za uherský rok.
Teď máme od středy prázdniny, takže jsem ráda, že si na chvilku odpočinu od toho všeho. Ovšem není nad to se v pondělí vrátit do školy s úsměvem a hned psát v úterý testy, a nejenom v úterý.
To jen kousek z toho, co se teď děje.
Doopravdy nemám čas a když ho náhodou mám, tak jsem s přáteli a nebo podnikáme něco s rodinou.
Budu se snažit sem psát více, ale bohužel nic neslibuji.
Užívejte si zbytek prázdnin a mějte se krásně .
Vaše Míša :)
christmas, snow, and house image

Advent

30. října 2015 v 10:41 | <♥VáNoČka10 ♥> |  Advent ♥

Letos budou adventní neděle v těchto datech:
železná neděle 29.11.2015
bronzová neděle 6.12.2015
stříbrná neděle 13.12.2015
zlatá neděle 20.12.2015

light, milk, and christmas image

Diářík

30. října 2015 v 10:38 | <♥VáNoČka10 ♥> |  Můj Vánoční diář ♥
Milá Vánočátka, vím, že vůbec nepíšu, ale zkrátka absolutně nestíhám. Po večerech se učím a ráno někdy i stávám dřív, abych se to ještě doučila. Ano, nějaká ta chvilka na napsání článku by jistě byla, ale když si řeknu pro a proti. Bylo by tu sice více článků, ale nadruhou stranu. By nebyly tolik propracované a to si na nich dám raději záležet, ale bude jich méně.
Strašně rychle to utíká, většinou v tuto dobu, už jsem měla minimálně jeden dárek, ale letos opět nic. Vidím, že už budu patřit mezi ty, který budou nakupovat na poslední chvíli.
Mnohem více strávím času na facebooku a nebo instagramu či twittru, ale také přidávám fotky na snapchat.
Pokud byste mě chtěli sledovat, všechny odkazy mám v menu tohoto blogu výjimkou snapchatu, který zjistíte také na mém instagramu, jelikož ho mám v popisku svého profilu.
Dneska bych ráda ještě přidala, kdy máme advent a rozepsat, co poslední dobou dělám, protože samozřejmě to není pouze o učení, ale také o zábavě. Přeji vám krásný den a nazávěr bych byla ráda, kdyby semnou aspoň trochu počítaly mé spřátelné blogy.
coffee, socks, and bed image