Listopad 2015

Diářík konec listopadu

30. listopadu 2015 v 18:11 | <♥VáNoČka10 ♥> |  Můj Vánoční diář ♥
Milá Vánočátka,
strašně to utíká až mě to děsí. Některé dárečky už mám nakoupení za co jsem strašně ráda, včera jsme koupili s taťkou stromeček krásnou jedličku. V sobotu jsme šli s partou na rozsvicení stromku u nás ve městě. Fotku můžete vidět na mém instagramu, pokud mě sledujete. Bylo to moc fajn, ale hrozná zima. Ve škole furt samý, to už snad ani nemá cenu říkat něco. Ani nevíte, jak se moc těším až pojedeme se školou do Drážďan, jen nevím, jestli jen já mám takový pocit, ale přijde mi, že vše přichází v nepravou chvilku. Tuto sobotu už je Mikuláš a já zkrátka, ještě tolik nejsem naladěna na tu vánoční atmosféru. Hrozně mě to mrzí. Do toho tu mám menší problémky, hrozně jsem se pohádala se svým kamarádem a strašně mě to bolí. Proto nějak nemám na nic náladu, ale pokud to jde jsem radši s kamarádkama nebo s kamarádama, abych zkusila na to zapomenout. Budu se snažit teď psát více, ale bohužel to vážne nezaručím. Proto raději vám vždy říkám o instagramu, kde vás nechám nakouknout do svého života
Děkuji, že jste tu stále se mnou, moc si toho vážím.

december, snow, and christmas image
Všechny obrázky, které přidávám jsou z weheartit.com

Diářík

8. listopadu 2015 v 10:44 | <♥VáNoČka10 ♥> |  Můj Vánoční diář ♥
Rozhodla jsem se, že budu na blog spíše psát diář, co se u mě děje. Myslím, že tím vysvětlím, proč tolik nejsem na blogu a vše kolem, i když se vlastně budu opakovat, ale tak to vám snad nevadí :D Jak jsem pokročila s Vánocema, mám už nějaké dárky, dostávám se do vánoční atmosféry ?
Dárky bohužel žádné nemám, ale propadla jsem nejspíš tzv. nákupu na poslední chvíli. Tak uvidíme, jak to letos bude vypadat. Do vánoční atmosféry se dostávám velice dobře :) Každodenní čajíky, koukání na seriály, pouštění vánočních písniček, i když teď mi běží písnička od Adele Hello :D Žádný wishlist nemám, víte u nás je to tak. Že pokud se mi něco líbí a není to nějak extrémně drahé tak si to vyberu :D Strašně moc se těším do Drážďan, kam zase pojedeme se školou. To bude nakupováníčko. Škola, myslím, že nemá smysl o ní mluvit. Protože není týden, kdy bychom nepsali. Takže to, že jsem si stěžovala na první ročník, jak je to strašně těžký. Tak druhák vám povím, že je ještě horší :D A i když se učím o několik procent víc jak v prváku, mám podobné známky, někdyi horší :) Víte ono, když se učítě hodně a dostanete z toho přinejlepším trojku někdyi 4 :D Tak mně o vážně mrzí :))
Budu ráda, když mi napíšete, jak je to u vás, jestli už máte dárky a vše okolo Vánoc. O škole už mluvit nebudu :D Protože by to bylo psaní furt toho samého. Pokud chcete vidět něco z mého života, najdete to v menu, kde mám instagram a twitter :)
Vaše Míša.
winter, snow, and magic image