Prosinec 2015

Diář opět !

8. prosince 2015 v 10:25 | <♥VáNoČka10 ♥> |  Můj Vánoční diář ♥
Ahojte Vánočátka,
já vím, že vás už musí štvát, že píši pouze diáře. Zase mně to přijde lepší, že se trošku dozvíte více o tom, co právě dělám.
Ti kteří, mě sledují na sociálních sítí opět opakuji, že je vše v menu :) Nerada dělám nějakou reklamu na můj instagram nebo tak, ale chci vám to vynahradit. Protože na psaní dlouhých článků vážně nemám čas. Utíká to strašně rychle, ale jsem ráda, že už mám nějaké ty dárečky na Vánoce :) Přesně 3 :) takže mi jich pár ještě chybí.
Už několikrát jsem dělala vánoční výzdobu u sebe v pokoji, ale pořád to předělávám. Myslím, že dneska už můžu být šťastná :)
Dnes jsem doma, ale to je jen výjimka. Někteří už určitě znáte televizní program na Vánoce, já nevím, proč, ale nějak mě vůbec neupoutal. Takže krom nějakých pohádek. Jsem spíše smutná, že už nedávají takové ty klasiky :(
Co vám budu povídat, ve škole je to furt ten stejný záhul. Asi nám zkrátka nechtějí učitelé dát pokoj, nepamatuji si, kdybychom nějaký týden něco nepsali. I když se hodně snažím a učím se vážně dost, výsledky moc tomu neodpovídají.
Tento týden krom dneška bude opravdu skvělý :)
Zítra se jdeme s kamarádkama podívat na vánoční trhy od naší bejvalé školy. V pátek tu máme vánoční kamion coca cola, tak nevím, co mám čekat ? :) V sobotu jdeme s Káťou a Miškou na kafíčko a já pak u Míši spím a v neděli jedeme dokoupit dárky na Vánoce. Ach ono to tak strašně utíká, že to až neni možný :D
Cukrovíčko už také připravujeme a zkrátka po domě nám to voní svíčkami. Prostě vánoční atmosféra už tu je :)
Trošku mě mrzí, že sníh tu momentálně nemáme :( Co se dá dělat. Furt věřím v to, že by se mohl na svátky objevit.

Ještě k tomu, jak říkám furt o těch sociálních sítí: jediný opravdu co vám dávám je ten twitter a instagram. Sice hodně používám snapchat, ale myslím, že i z toho instagramu se toho dost dozvíte :)
Zde je k nahlédnutí můj instagram :)


Užívejte si vánoční atmosféru a do komentáře mi napište, jak prožíváte vy své dny vánočních příprav popřípadě, jaké máte nakoupené dárky, abych se mohla od vás inspirovat :)
Vaše Míša :)